Eleman ara | İş ara | Ortaklık

Eleman ara | İş ara | Ortaklık

Eleman ara | İş ara | Ortaklık
Merhaba sevgili su ve teknolojileri sektörü üretimi hizmet ve satışı yapan arkadaşlar…
Eleman ara : Bu bölümü su ve teknolojileri sektöründe istihdam etmek istediğiniz iş gücünü bulmanıza yardımcı olmak için açmış bulunuyoruz.
İş ara : Bu bölümü su ve teknolojileri sektöründe hizmet, satış-pazarlama ve diğer çeşitli kollarda iş bulmanıza yardımcı olmak için açmış bulunuyoruz.

Su ve teknolojileri sektöründe eleman arıyorum
Şu sıralarda ve gelecekte en çok talep gören iş fikirlerinden biri de su olarak karşımızdadır. Günlük ihtiyaçlarımız için suya ihtiyaç duymaktayız. Su evlerimize gelene kadar birçok filtrasyon işleminden geçerek hazır hale gelmektedir. Dünyada ki su döngüsünün her aşamasında iş gücüne ihtiyaç duyulmaktadır.

Bazı şirketler belirli bir ücret karşılığında size anahtar teslim çiftlikler kurmakla kalmıyor aynı zamanda ufak bir kar karşılığında ürünlerinizin satışını gerçekleştireceğiniz firmalar ile de sizi tanıştırıyorlar. Ancak bünyenizde eleman çalıştırarak karı başkalarıyla paylaşmaz, elemanınıza rahatça ödersiniz.
Su ve teknolojileri konusunda kendini geliştirmiş kişiler ise bu sektörde veya pazarlamasında görev alabilirsiniz ve yüksek paralar kazanabilirsiniz.

Bunu da oku :  Emlak satış | kiralama | devir

Genel Uyarılar
Sitemizde yer alan tüm yazılar ve kurallar sizi korumak ve sitemizin güvenilir, doğru, temiz ve huzurlu bir ortam olarak devam etmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız sitemizde yer alan tüm koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı sitemizin, editörlerinin yada yöneticilerinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Sitemiz bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Dolandırıcılık olaylarına karşı lütfen dikkatli olunuz. Sitemiz üzerinde yapılan ilan ve yorum içeriklerinin hukuken ispat hükmü yoktur, mahkemelerce delil olarak kabul edilmez.

Site yöneticileri, editörleri olarak biz herhangi bir ürün ve hizmet almıyor ve satmıyor; alım-satımlara aracılık etmiyoruz. Herhangi bir üretici/danışman ile bir bağımız yoktur. Bu platform üzerinde yapılan herhangi bir alışverişten sitemiz hiçbir şekilde komisyon talep/kabul etmemektedir. Sitemizin bir e-ticaret sitesi olmadığını unutmayınız.

Genel site kuralları için sitemiz hakkımızda kategorisini inceleyiniz

Sayfa kullanımı
Yorum yazan kişiyi ve/veya ilan vereni korumak adına koyduğumuz kuralları okuyunuz, sitedeki ilanlarınızın silinmesi veya değiştirilmesini istiyorsanız iletişim bölümüden bize ulaşın.

İletişimin sağlığı açısından gönderdiğiniz mesajlarda; isim, telefon, şehir, email gibi tüm önemli detayları eksiksiz yazınız. Eksik bilgiler size müşteri kaybettirir.

İlgilendiğiniz ürün ya da hizmetle ilgili satıcıdan detaylı bilgi alınız. Sitemize verilen ilanların veriliş tarihlerine dikkat ediniz. Süreleri bir ayı geçmiş ilanların sahipleriyle iletişime geçmemeye özen gösteriniz.

Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Alışverişlerinizde mutlaka karşı taraf ile sözleşme yapınız. Tanımadığınız kimselere para göndermeyiniz. Herhangi bir ön ödeme veya kapora ödemesi yapmanız durumunda ve mal/hizmet teslim alamamanız halinde, sitemizin hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmadığını biliniz. Alışverişlerinizi mutlaka güvenilir ortamlarda, garantili yöntemler seçerek yapınız. İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.

Herkese açık olarak bilgi paylaştığınızda, paylaşımlarınızın arama motorları tarafından dizine eklenebileceğini unutmayınız.

Bu uyarılara dikkat ederek ücretsiz ilan verebilir, sitemizi keyifle kullanabilirsiniz.

Sitemizde yer alan tüm yazılar ve kurallar sizi korumak ve sitemizin güvenilir, doğru, temiz ve huzurlu bir ortam olarak devam etmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
(Visited 1 times, 1 visits today)

Related posts

One Thought to “Eleman ara | İş ara | Ortaklık

 1. su arıtma

  su arıtma cihazlarının evlere satışını yapan firmamıza;
  *iyi derecede şoförlüğü olan,
  *istanbulu iyi bilen,
  *insanlarla iletişimi güçlü,
  *montaj konusunda el becerisine güvenen,
  *teknik servis olarak görevlendirilecek,
  *müşterilerimizden taksit alımı yapacak,
  *istikrarlı ve uzun süreli çalışmayı hedefleyen,
  *yetiştirilmek üzere deneyimsiz veya deneyimli montaj elemanı alınacaktır.
  *2750+yemek+sigorta [toplamda 3000tl]
  *çalışmalarımız için doblo araç verilecektir. araç çalışanda kalacaktır.
  *çalışma saatleri sabah 11: 00 akşam 10.00

Leave a Comment